Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Qin

Telefon numarası : +86 13663845045

Naber : +8613663845045

Free call

1629618-98-9 Ham Steroid Tozları Vücut Geliştirme Eki Tren E Yağ Kaybı İçin

Min sipariş miktarı : 40 " Fiyat : Negotiable
Ambalaj bilgileri : Beyaz Kutu veya parsel ambalaj Teslim süresi : 5 saat içinde
Ödeme koşulları : T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin Yetenek temini : 100kg / ay
Menşe yeri: Çin Marka adı: Filter
Sertifika: GMP Model numarası: 1629618-98-9

Detay Bilgi

Adı: Tren E Köpük: Beyaz toz
Saflık: % 98 min CA'LARI: 1629618-98-9
MF: C25H34O3 Kullanım: Kas Bina
Raf ömrü: 2 Yıl sınıf: Phamaceutical Derecesi
Uygulama: Kas Bina Örnek: KULLANILABİLİR
İş türü: Üretici Fabrika
Vurgulamak:

ham hormon tozları

,

ham prohormon tozları

Ürün Açıklaması

  • Tren E nedir?

Trenbolone enantat, sporda kullanılan en yaygın ve güçlü steroid grubuna aittir. Etki ilkesi üzerindeki popüler ilacın formu asetata çok benzer. Bununla birlikte, enantat 10-12 gün boyunca gözlemlenen daha uzun bir maruz kalma süresine sahiptir.

  • Trenbolone Enanthate kullanımının etkileri:

Steroid kullanımının en popüler etkileri arasında, vücudun belirgin bir anabolik reaksiyonunu ayırt etmek gerekir. Zaten 1-2 enjeksiyondan sonra, atlet fiziksel güç ve dayanıklılıkta belirgin bir artış hisseder.

Uygulamadan birkaç ek efekt vardır:

Döngünün 6-8 haftasında kas büyümesi - 15 ila 20 liraya kadar;
Güç performansında önemli iyileşme;
Libidoyu artırın (ayrı ayrı);
Doğal kortizolün azaltılması;
Büyüme hormonu yoluyla yağ yakma;
Genel ruh halini iyileştirmek.
Seçilen etkiler arasında, enjeksiyon formundaki ilacın böbrekleri ve karaciğeri etkilemediğini not etmek gerekir. Ayrıca, trenbolon diğer steroid türleri ile kolayca birleştirilir. Ancak, bu durumda, genel uyumluluk dikkate alınmalıdır. Kural olarak, birleşik döngüler, egzersiz sırasında vücutlarını artan yüklere maruz bırakan profesyonel sporcular arasında geçerlidir.

  • Tren Enanthate'in Özellikleri:

İlaç haftada 2 defaya kadar enjeksiyon içerir. Sporcular için en uygun doz 7 gün boyunca yaklaşık 250-300 mg'dır. Günlük enjeksiyonlara ihtiyaç duyulmaması nedeniyle, bu ilacın daha rahat ve çok yönlü olduğu düşünülmektedir. Trenbolone enanthate, döngünün genel etkinliği üzerinde olumlu bir etkiye sahip olan neredeyse hiç aromatizasyona sahip değildir. İlaç kendi hormonunun üretimini baskılayabilir. Bununla birlikte, enantat nadiren östrojene dönüşür, bu da jinekomasti ve diğer olumsuz fenomen olasılığını azaltır. Kural olarak, yüksek dozlarda yan etkiler ortaya çıkabilir. Bir istisna, bir sporcunun bireysel hoşgörüsüzlüğü olduğundadır.

  • Trenbolone Enanthate (Tren E): gerçekler ve tarih. Dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Trenbolone, bugünlerde piyasada bulunan en güçlü steroiddir. Vücuttaki androjen reseptörlerine testosteronun üç katından daha fazla oranlarda bağlanır. Trenbolone sadece androjenik değil, aynı zamanda çok anaboliktir ve bu, yağ yakarken gücünü ve kas kütlesini arttırmak isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Bu androjenik anabolik steroid ciddi bir iştir ve sadece deneyimli sporcular tarafından kullanılmalıdır. Burada inanılmaz derecede güçlü şeyler hakkında konuşuyoruz ve hafifçe alınmamalı veya yanlış şekilde kullanılmamalıdır. Sahip olduğunuz fiziği başka bir seviyeye taşımaya hazırsanız, bu makalede verilen bilgileri okumayı bitirin. Lütfen Trenbolone veya bu konuda herhangi bir steroidin bir çeşit sihir olmadığını unutmayın. Eğitim seanslarını artırarak ve bunu başarmak için doğru şekilde diyet uygulayarak zor iş yapmaya istekli değilseniz, “unutun”. Ekstra motivasyon için steroid ve antrenman ve diyetle ilgili olmak için steroid alan tip olmayın, steroidi gerçekte olduğundan daha iyi gösteren tip olun. Örneğin, birisi ne yaptığınızı sorar, çünkü kesinlikle inanılmaz görünüyorsunuz, onlara söylüyorsunuz. Onu almak için acele ediyorlar ve koşmaya başlıyorlar ve aylar sonra bokun çöp olduğunu söylüyorlar. Hayır dostum, sen çöpsün ve ne yiyeceğini ya da nasıl eğitileceğini bilmiyorsun. Şimdi o kişi bir şeyler öğrendi. Ne soruyorsunuz, o, o kadar çok insanın bunu yaptığı, “steroidler nedeniyle böyle görünüyor” demeyi bırakmayı öğrendi.

  • Trenbolone Enanthate nedir? Neden diğer steroidlerden daha iyidir?

Trenbolone enantat sentetik ve enjekte edilmiş bir anabolik androjenik steroiddir (AAS). C17 enantat esteri ve trenbolonun uzun etkili bir ön ilacıdır. Trenbolone, hiç pazarlanmayan bir nandrolon türevidir. Marka adlarına sahip trenbolone asetat (Finajet, Finaplix, vb) ve marka adına (Parabolan) sahip trenbolon hekzahidrobenzilkarbonat, veterinerlik ve klinik kullanım için pazarlanmaktadır. Trenbolone enantat tıbbi veya veterinerlik kullanımı için asla onaylanmadı, ancak bilimsel araştırmalarda kullanıldı ve karaborsada vücut geliştiricileri ve diğer sporcular için tasarımcı steroid olarak satıldı. Bu bileşik, hem anabolik hem de androjenik olarak 500 derecelendirme taşır, bu da bu steroidin güçlü ve belirgin anabolik androjenik etkiler göstereceği anlamına gelir. Bu ilacın Enanthate esteri varyantlarından daha zayıf veya daha güçlü değildir, ancak daha uzun bir yarı ömür taşıması nedeniyle Asetat versiyonundan çok daha yavaş olacak olan enjeksiyondan sonra hormonun salım süresini etkiler. Miligram bazında bir miligramda, Trenbolone asetat, kullanıcının doz başına daha aktif trenbolon almasına izin verir. 100 mg'lık dozlarda trenbolon asetat yaklaşık 87 mg aktif trenbolona izin verecek ve trenbolone enantat 72 mg civarında izin verecektir. Zamanla ve birçok döngüde, küçük dozajlarda EOD'nin hem uzun hem de kısa bir esterinin kullanılmasının en iyi sonucu verdiğini buldum. Benim için daha iyi çalışan ilaca ek olarak, yan etkilerin önemli ölçüde düştüğünü de fark ettim.

  • Tren Enanthate enjeksiyonlarına neden başlamalı? Gerçek öneriler.

Trenbolone Enanthate, vücut geliştiricileri ve fitness endüstrisindeki insanlar arasında birçok faydaya sahiptir. Sadece sizin için tüm faydaları listelemeden önce, en çok hangi faydaları sevdiğimi söyleyerek başlayacağım ve nedenini açıklayacağım. Vücut yağını dökme yeteneğine sahipken kasları korumak. Aynı anda iki ana hedefe ulaşma kabiliyeti ona A + kazandırır. Diyetimi aşırıya çekerken ve günde iki kez kardiyo yaparken bile boyutunuzu korumanıza izin verir. Vaskülarite ikinci faydadır ve vücut yağınız Masteron'a düşük miktarda eklendiğinde veya bir çeşit kesikli karışımı almak damarların 3 boyutlu bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır. Gördüğünüz gibi, en çok yerden sökük kaldıkları gibi iki faydadan ne yaptığım. Trenbolone enantat, her atlet için ve aklında olabilecekleri herhangi bir hedef için faydalara sahiptir. Trenbolone enanthate'nin faydalarının bir listesi:
• Kısa sürede artmış kas kütlesi;
• Neredeyse anında güç artışı;
• Damarlık gereksiz su ağırlığını ortadan kaldırarak artar;
• Kas korurken vücut yağını yakar;
• Vücudun tüketilen fazlasını kullanmasını sağlayan protein sentezindeki artış;
• Kas daha hızlı tamir eder ve daha uzun ve daha uzun süre antrenman yapabilirsiniz;
• Daha fazla büyüme için kas kabiliyeti veren kas liflerinin genişlemesi;
• Vücutta serbest testosteron artışını kolaylaştırmak;
• Aroma yapmaz.

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

13663845045@163.com
+8613663845045
+86 13663845045