Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Qin

Telefon numarası : +86 13663845045

Naber : +8613663845045

Free call

Kozmetikte Kullanılan Argireline CAS 616204-22-9 Enjeksiyonluk Peptitler

Min sipariş miktarı : 10 şişe, 1 kit Fiyat : Negotiable
Ambalaj bilgileri : 10 mg / flakon, 10 flakon / kit veya gerektiği gibi. Teslim süresi : 3 iş günü içinde
Ödeme koşulları : Western Union, MoneyGram, T / T, Banka Havalesi, Bitcoin Yetenek temini : 1000vials
Menşe yeri: Çin

Detay Bilgi

Renk: Beyaz Saflık: % 99
diğer adı: Argireline CA'LARI: 616204-22-9
Türü: Kozmetik Peptitler, Güzellik Ürünleri Sınıf standart: kozmetik dereceli
Paket: 10mg / şişe, 10 şişe / kit, kutu Görünüm: Beyaz toz
Etkisi: Kırışıklık Karşıtı, Yaşlanma Karşıtı
Vurgulamak:

peptit kozmetik bileşenleri

,

cilt için enjekte edilebilir peptitler

Ürün Açıklaması

Yüksek Kaliteli Kozmetik Peptidler Argireline 616204-22-9 Kırışıklık Karşıtı ve Yaşlanma Karşıtı Enjektabl
Ürün Adı: Argireline
Saflık:% 99
Özellikler: 5 mg / şişe, 10mg / şişe
CAS NO: 616204-22-9
Sekans: Ac-Glu-Glu-Met-Gln-Arg-Arg-NH2 veya Ac-EEMQRR-NH2
Moleküler formül: C34H60N14O12S
Molekül ağırlığı: 888.99
Kullanımı: bazı müşterilerimiz yüzünde uygulayın, ve diğer müşteriler enjeksiyon tarafından.


Argireline , doğal proteinlerden türetilen sentetik bir anti-aging kozmetik peptidi olan Asetil Heksapeptid-3'ün ticari adıdır. Amino asitlerden oluşan bir peptit zinciridir. Argireline, araştırmalarda, alın ve göz çevresinde oluşan derin kırışıklıkların ve çizgilerin azaltılmasına yardımcı olarak yaşlanmanın görünür etkilerini azaltmaya yardımcı olduğu gösterilmiştir. Resultanty, çok sayıda kozmetik şirketi, yaşlanma karşıtı ürünlerinin formülasyonunda Argireline'ı içeriyor. Bu ürünler arasında kremler, losyonlar, serumlar, vücut sütleri, göz kremleri, jeller ve emülsiyonlar bulunur.
Kimyasal olarak, yüzün belirli bölgelerine bir çözüm olarak uygulandığında, Argireline kasların hareket etmesine veya büzülmesine neden olan reaksiyonları inhibe eder - örneğin gülümseyen veya çatık gibi yüz ifadeleri oluştururken. Teorik olarak, tekrarlayan kas hareketleri çizgiler ve kırışıklıklar yaratır ve kas kasılmalarının zayıflamasının mevcut kırışıklıkların derinliğini azaltabileceğine ve yeni hatların oluşumunu önleyebileceğine inanılmaktadır. Araştırma çalışmaları, Argireline'ın önemli bir yaşlanma karşıtı etki ürettiği gösterilmiştir. cilt içinde.

Ürün Açıklaması

Argireline, kadınlarda yüz bölgesi çizgilerinin ve kırışıklıklarının derecesini ve sertliğini gidermek için çok sayıda bilimsel testte etkili olduğu doğrulanan ayırt edici bir hekzapeptiddir (peptit). Argireline ayrıca yüzdeki gelecekteki kırışıklık ilerlemesine karşı bir tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır.
Birçok kişi ve tıp doktoru, Argireline'ın günümüzün müdahaleci, temelli kırışıklık karşıtı tedavilerinin çoğundan daha az sayıda yan etkisi ile tedavi için ideal bir alternatif olduğunu düşünmektedir.

Argireline bir hekzapeptiddir; yani birlikte altı doğal kaynaklı amino asittir. Bu hekzapeptid (peptit), genellikle iğne veya ilişkili enjeksiyon yan etkileri içermediğinden, bir enjeksiyon prosedüründen önemli ölçüde daha az tehlikeli olarak kabul edilir.
Derin nüfuz eden ve güçlü bir amino peptit olarak bilinen asetil heksapeptid 3'ün (AH3) dinamik bir bileşenini içerir. Formülün bu önemli kısmı, yüz kaslarının kasılmalarının yoğunluğunun ve nüks oranının gevşemesine yardımcı olur. Bu hareket tarzının sonucu "kaldırma" hissi.

Araştırmalar, Argireline'ın otuz günlük standart kullanımın ardından kırışıklık görünümü ve hissinde bir azalma gösterebileceğini gösteriyor. Çalışma araştırması, bileşenin, kadınların yüz bölgelerinde çeşitli kırışıklıklar üzerinde çalıştığını göstermiştir; talimatlar kullanıcı tarafından doğru şekilde takip edilmediğinde kızarıklık ve sınırlı ağrı gibi nadir görülen yan etkiler vardır.

Argireline tüketicileri, B ile karşılaştırıldığında önemli ölçüde en aza indirilmiş ve farklı yan etkilerle karşılaşmayı beklemelidir.Tedavi için, diğer önemli işlevlerin yanı sıra inhalasyon için gerekli kas dokularının felç olma olasılığı nedeniyle sadece spesifik kas dokusu enjekte edilebilir. yüz kasları.
Bu yeni Argireline elemanı organik ve doğal ve güvenlidir ve kırışıklıkların ve çizgilerin bulunduğu hemen hemen her yerde kullanılabilir. Kırışıklıkların azaltılmasında yardımcı olan göz iltihabı ve göz çevresindeki tedaviyle ilişkili göz kırpma ile ilgili zorluklar gibi yan etkilerden tamamen arınmış gibi görünmektedir. Unutmayalım Bxis bir zehir!

Gerçek şu ki, cilt bakım ürünlerinin sıklıkla B enjeksiyonlarına alternatif seçenekler olarak pazarlandığı Argireline bileşenini içeren bol miktarda tezgah üstü cilt bakımı ürünü bulacaksınız.
Argireline'nın istenmeyen yan etkileri azdır ve B uygulamasından farklı olarak, iğne içermez. Örneğin, B tedavilerinin sarkan göz kapaklarını kesinlikle tetikleyebileceği kabul edilmektedir. Yukarıda belirtilen iyi Argireline yan etkileri, bugün kadınlarda tüm yüz bölgesini etkilemelidir. Bu, Btreatments ile karşılaştırıldığında son derece kullanışlıdır - çünkü enjeksiyon tedavisi sadece yüzdeki bazı kaslarda kullanılabilir. Daha fazla kullanım alanı, kullanıcı için daha fazla güvenlik ve daha fazla etki anlamına gelebilir.

kullanım

A: bağımsız olarak kullanılır
Derin kırışıklıklar bir kez tekrarlanabiliyorsa, hafif bir masaj yapmak için her sabah ve akşamları siteyi biraz daha pürüzsüz hale getirme ihtiyacına uygulayın. Tam yüz de kullanılabilir. İlk adımda kullanılması gerekir, 3 ila 6 dakika durduktan sonra bulaşın ve sonra diğer cilt bakım ürünlerini kullanın
B: Mikro iğne çalışması.
Temizledikten sonra. Mikroiğne yöntemini kullanın. Karşılık gelen kırışıklık bölgesinde. Göz mikronu için 0.5 ila 0.8, yüz mikroiğnesi için 0.8 ve derin kırışıklıklar için 0.8 kullanın. Kızarıklıktan sonra, ultrasonik dalgalar altı peptide dökülmüştür. İçe aktarma işleminden sonra soluk kırmızı buzu uygulayın. Tedavi 10 günde bir tasarlanır ve bir kez yapılır. Hafif yaşlanma veya bakım her 15 günde bir yapılır. Ameliyattan sonra, her sabah ve akşam altı peptit kullanımı.
Biz doğrudan fabrika bulunan zhengzhou, Henan eyaleti. Ayrıca Amino Asitler, Farmasötik Polipeptit, Comestic Polipeptit, Vetenary Peptid ve Farmasötik API çeşitlerinin araştırılması, geliştirilmesi ve üretimi konusunda uzmanız. Biz meslekİ tekniği ile kaliteli ve en iyi fiyat sağlamak.
Şirket Hizmetlerimiz:

Farmasötik Peptid + Bodubuilding Peptid

Kozmetik Peptit

Sterodis Tozu, Yağ ve Sekmeler

Ismarlama Hizmet

Peptit Laboratuvarı
teslim
Başka bir gereksinimi varsa bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz ısmarlama kabul. Çoğu rekabetçi fiyat, en iyi kalite ve en iyi hizmeti sağlanacaktır.

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

13663845045@163.com
+8613663845045
+86 13663845045